ליפט 3

טכנולוגיית הפויל נכנסה לשימוש נרחב בעולם הגלישה

רק במהלך השנים האחרונות, אך קצת ההתפתחות הטכנולוגי המהיר הביא כבר לייצורם של מספר דגמים חדשים ואיכותיים יותר של מנגנון זה. הדגם האחרון והחדש ביותר בשוק של גלשן פויל נקרא "ליפט 3" (lift 3) וכבר כיום ניתן לרכוש בורדים מדגם זה כאן בארץ.

 

טכנולוגיית הגלישה המתקדמת ביותר בעולם כיום וביצועים חסרי תחרות –
ליפט 3

lift 3 זוכה לביקוש ופופולאריות רבה בעולם הגלישה, בעיקר מפני שמדובר בטכנולוגיית הגלישה המתקדמת ביותר בעולם כיום. טכנולוגיית הפויל היא באופן כללי הטכנולוגיה החדשנים והיעילה ביותר בעולם הגלישה, וה"ליפט 3" הוא כאמור חוד החנית של תחום זה בעולם הגלישה.

מה מאפיין את ליפט 3 ובמה הוא שונה מהדגמים הקודמים?

ובכן, מלוא הידע וההישגים שנצברו בתחומי המדע הרלבנטיים בשנים האחרונות מיושמים בדגם מתקדם זה, והתוצאה חסרת תחרות בעולם הגלישה, כפי שמעידים לא מעט גולשים מקצועיים בעלי מוניטין בינלאומי אשר אימצו באהדה רבה את ה lift 3. בורד הוא כנראה אחד החזקים והעמידים ביותר בהיסטוריה של עולם הגלישה (והדגם החזק והעמיד ביותר של פויל עד כה) והוא מאפשר את הביצועים הטובים ביותר ואת המהירות הגבוהה ביותר אליה ניתן להגיע בגלישה כיום. צורתו של הליפט 3 היא ייחודית ושונה במקצת מהדורות הקודמים של פויל, והשינוי הופך את הגלשן ליותר הידרו דינמי מכל הדגמים הקודמים בסדרה. 

התוצאה באה לכדי ביטוי בביצועים חסרי תחרות ובחוויית גלישה חסרת תקדים…